U utorak 16.6. u 18 sati u Spomen-domu bana Josipa Jelačića bit će otvorena izložba Zavoda za kulturu vojvođanskih Hrvata posvećena obilježavanju 1100. obljetnice Hrvatskog kraljevstva u sjećanje na milenijsku proslavu koja je 1925. dostojno i svečano slavljena i u Petrovaradinu, a o čemu i danas svjedoči brojno spomeničko naslijeđe.