U spomen na 1100. obljetnicu Hrvatskoga kraljevstva, a uoči prigodne izložbe na tu temu koja će u utorak 16.6. u 18 sati biti otvorena u Petrovaradinu, članovi HKPD-a „Jelačić” posjetili su spomenik prvom hrvatskom kralju Tomislavu u Zagrebu.